AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Vállalkozásunk jelenleg az alábbi pozíciók betöltésére keres kollégákat:

(1/1): Állásajánlat bérszámfejtő részére:

Csapatunk új tagját keressük bérszámfejtési, munkaügyi területen ismeretekkel rendelkező személy képében részmunkaidős foglalkoztatásra több mint 25 éves múltra visszatekintő és dinamikusan fejlődő belvárosi könyvelőirodánkba.
Vállalkozásunk kizárólagosan magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező mikro- és kisvállalkozások számára végez kiszervezetten számviteli, bérszámfejtési, bér- és munkaügyi szolgáltatásokat.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős alkalmazott (napi 6 óra)
Foglalkoztatás kezdete: azonnal
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan

Feladataid közé tartozik majd:
- vállalkozások teljes körű bérszámfejtése
- munkaügyi nyilvántartások készítése
- bérhez kapcsolódó bevallások, statisztikák készítése
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, tájékoztatás
- adófolyószámlák figyelemmel kísérése, egyeztetése
- kollégák munkájának elősegítése, könnyítése

Te vagy az ideális jelölt, ha:
- minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
- lelkiismeretesen végzed el a rád bízott feladatokat
- szereted a kihívásokat, újdonságokat
- szeretsz csapatban dolgozni, de nem ijedsz meg attól sem, ha egyedül kell megoldanod a rád bízott feladatot

Mindenképpen jelentkezz, amennyiben:
- ismered a RELAX ügyviteli rendszert
- felhasználói szinten tisztában vagy a Microsoft Office programokkal

A fentiekért cserébe vállaljuk, hogy:
- megtanítjuk a szakma minden fortélyát, nem dobunk egyenesen a mély vízbe
- hosszú távú munkaviszonyod lesz egy olyan vállalkozásnál, amely megbecsüli kollégáit
- béren kívüli juttatást
- dinamikus összetartó csapatban dolgozhatsz családias légkörben
- folyamatos képzési, továbbtanulási lehetőséget biztosítunk
- lehetőséget biztosítunk Home Office jellegű munkavégzésre (laptopot és telefont biztosítunk)

Pályakezdők és szakmai gyakorlati helyet keresők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez nem elvárás a több éves tapasztalat! Vállalkozói háttér kizáró körülmény!
Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, úgy fényképes önéletrajzodat fizetésigényed megjelölésével küldd a karrier@kurdiesfiai.hu e-mail címre!

Kosár

Nincs termék a kosárban

Még vásárolok